HV Holten belevingspunt bij wandelvierdaagse

2022-06-02

Bij de Wandelvierdaagse was handbalvereniging Holten gisterenavond een belevingspunt. Zowel jonge als oude deelnemers aan de vierdaagse waren erg enthousiast. Zeer velen wilden graag een balletje op de doelen gooien. Met deze wellicht 1e kennismaking met de handbalsport hoeft het echt niet te blijven... Om onze JEUGD & SENIOREN selecties op ieder niveau breed te houden zijn wij als vereniging altijd op zoek naar nieuwe leden. Of je nou gestopt bent met handballen en het toch weer begint te 'kriebelen', een nieuwe vereniging zoekt of nog nooit gehandbald hebt -> WIJ ZOEKEN JOU! ???????????? Wil je een keer vrijblijvend meetrainen, je aanmelden of nog iets meer info over onze vereniging/teams, stuur ons gerust een berichtje naar het mailadres van de technische commissie: tc@hvholten.nl